сишәмбе

Чаралар бер үк вакытта бөтен республика буенча 46 мәйданчыкта узды. 604 эш бирүче 29 меңнән артык вакансия тәкъдим итте.

җомга

Бүген Татарстан шәһәрләрендә һәм районнарында «Россия эше. Мөмкинлекләр вакыты» Бөтенроссия эшкә урнаштыру ярминкәсенең төбәк этабы узды. Чаралар бер үк вакытта бөтен республика буенча 46 мәйданчыкта узды.

пәнҗешәмбе

«Россия эше. Мөмкинлекләр вакыты» Бөтенроссия эшкә урнаштыру ярминкәсенең төбәк этабы чараларында теләгән һәркем катнаша ала.

сишәмбе

Быел Бөтенроссия эшкә урнашу ярминкәсенең төбәк этабы 12 апрельдә узачак. Төбәк этабы чаралары бер үк вакытта бөтен республика буенча 46 мәйданчыкта узачак.

җомга

сишәмбе

«Россия эше. Мөмкинлекләр вакыты» Бөтенроссия эшкә урнаштыру ярминкәсе Россия Федерациясе Хөкүмәте карары буенча үткәрелә. Аның максаты – икътисад өчен өстенлекле предприятиеләрнең кадрлар ихтыяҗын тәэмин итү.

дүшәмбе

12 апрельдә «Россия эше. Мөмкинлекләр вакыты» Бөтенроссия эшкә урнаштыру ярминкәсенең төбәк этабы узачак. Татарстанда региональ этап чаралары берьюлы 45 мәйданчыкта узачак.

пәнҗешәмбе

дүшәмбе

12 апрельдә Татарстанда, бөтен ил буенча кебек үк, «Россия эше. Мөмкинлекләр вакыты» Бөтенроссия эшкә урнаштыру ярминкәсе узачак.