ноябрь, 2023 ел
җомга

Биектау районында яшүсмерләр уңышлы булырга өйрәнделәр

июнь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

«2014–2024 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы тору» дәүләт программасын тормышка ашыру кысаларында 14 июньдә Усады урта гомуми белем бирү мәктәбенең җәйге ял итү лагеренда Биектау районының «Өмет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге психологы психологик тренинг уздырды. Чарада 20 балигъ булмаган бала катнашты.

сишәмбе

«2014–2024 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы тору» дәүләт программасын гамәлгә ашыру кысаларында 30 майда Биектау районының «Өмет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәгенең психологы 2 нче урта гомуми белем бирү мәктәбендәге 1 нче социаль участогында Ата-аналар мәктәбендә тренинглар үткәрде. Чараларда 30 ата-ана катнашты.

дүшәмбе

«2014–2024 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы тору» дәүләт программасын тормышка ашыру кысаларында Биектау районының «Өмет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге психологы Ата-аналар мәктәбендә тренинглар үткәрде. 2 нче урта гомуми белем бирү мәктәбенең 1 нче социаль участогында узган чараларда 22 ата-ана катнашты.

дүшәмбе

«2014-2024 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы тору» дәүләт программасын гамәлгә ашыру кысаларында Биектау районының «Өмет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге психологы 2 нче урта гомуми белем бирү мәктәбенең 1 нче социаль участогында тренинглар үткәрде. Чарада 26 яшүсмер катнашты.

февраль, 2023 ел
пәнҗешәмбе

«2014–2025 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы көрәш» дәүләт программасын гамәлгә ашыру кысаларында 8 февральдә Биектау районында «Өмет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге психологы балалар белән тренинг дәресләре үткәрде. Чара 1 нче социаль участокта узды.

октябрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

«2014-2025 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы көрәш» дәүләт программасын гамәлгә ашыру кысаларында 2 октябрьдә 2 нче Биектау урта гомуми белем бирү мәктәбендә, 1 нче номерлы социаль участокта, «Гармонияле кеше» дигән төркемле дәрес узды. Чарада 24 яшүсмер катнашты.

апрель, 2022 ел
сишәмбе

«2014-2021 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы тору» дәүләт программасын тормышка ашыру кысаларында 18 апрельдә Коркачык урта гомуми белем бирү мәктәбендә Биектау районы «Өмет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге психологы тренинг дәресләре үткәрде. Чарада 27 балигъ булмаган бала катнашты.

апрель, 2022 ел
җомга

«2014-2021 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы тору» дәүләт программасын тормышка ашыру кысаларында Биектау районы «Өмет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге психологы «Эмоцияләр белән идарә итәргә өйрәнәбез» дигән тренинг дәресе үткәрде. Чарада дүрт балигъ булмаган бала катнашты.

март, 2022 ел
дүшәмбе

«2014-2021 елларга Татарстан Республикасында җәмәгать тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы тору» дәүләт программасын тормышка ашыру кысаларында 25 мартта Биектауның 2 нче урта гомуми белем бирү мәктәбе базасында «Үз-үзеңә ышан» клубының утырышы узды. Чарада 12 яшүсмер, шулай ук балигъ булмаганнар эшләре буенча бүлек башлыгы, «Юл хәрәкәте иминлеге» ДБУ башлыгы, «Өмет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге белгечләре катнашты.