Казан дары заводы кадрлар эзли

2023 елның 9 октябре, дүшәмбе

Келәтче, җитештерү контролеры, мастер, пресслаучы, слесарь-ремонтчы, электр, газ белән эретеп ябыштыручы, әйдәп баручы икътисадчы – Казан дәүләт казна дары заводы бу һәм башка вакансияләр буенча эшкә чакыра.

Казанда, Яшел Үзәндә һәм шәһәр яны районнарында пропискалары булмаган башка шәһәрләрдән килгән эшчеләргә предприятие өстәмә акча түли, хәзерге вакытта аның күләме 10 000 сум тәшкил итә.

Предприятиедә өзлексез стаж өчен дә өстәмә түләү каралган.

Эшчеләргә махсус киемнәр бирелә. Азык-төлеккә чыгымнарны компенсацияләү каралган. Шулай ук завод «Стрела» спорт комплексында хезмәтләр өчен түләү өчен ташламалар бирә.

Уку йортын тәмамлаганнан соң белгечлек буенча эшкә урнаштырылган хезмәткәрләргә ай саен 4 500 сум күләмендә өстәмә түләү билгеләнә. Бер тапкыр бирелә торган пособие яшь белгечләр өчен дә каралган.

Эш бирүче тарафыннан бирелә торган социаль гарантияләр һәм ташламалар турында тулырак мәгълүматны монда укырга мөмкин >>.

Барлык сораулар буенча (843) 554-34-31, 554-34-51 телефоннары буенча мөрәҗәгать итәргә була.