июнь, 2016 ел
пәнҗешәмбе

Бүген Яр Чаллының халыкны эш белән тәэмин итү үзәгендә  вакансияләр ярминкәсе үтте. Ул лаеклы ялда һәм лаеклы ял яшенә якынлашучы эшсез гражданнар өчен оештырылган иде.

Халыкның тормыш дәрәҗәсен арттыру, чит илләр хезмәткәрләрен җәлеп итү буенча Республика ведомствоара комиссиясе эшчәнлеге барышында сату өлкәсендә хезмәт куючы Мамадыш предприятиесе хезмәт хакы бурычларын кайтарды.

Бүген Әтнә районының халыкны эш белән тәэмин итү үзәгендә вакантлы эш урыннары ярминкәсе узды.

Норлатның халкыны эш белән тәэмин итү үзәге белгечләре “Бинк” социаль-эшлекле клубы вәкилләре белән берлектә эшсез гражданнар өчен чара үткәрде.

Казанның "Здравушка" мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә Халыкара Олимпия көненә багышланган бәйрәм чарасы үтте.

Кичә Казанның Вахитов районы халыкны эш белән тәэмин итү үзәге чираттагы вакантлы эш урыннары ярминкәсен оештырды.

Казанның Совет районы халыкны эш белән тәэмин итү үзәгендә эш бирүче көненә йомгак ясалды.

Кичә Минзәләнең өлкәннәр һәм инвалидлар өчен интернат-йортында Бөек Ватан сугышы башлануга 75 ел тулу уңаеннан чара узды.

Кичә Яшел Үзәннең халыкны эш белән тәэмин итү үзәге эш төркеме әгъзалары үзмәшгульлекне оештыруга дәүләт финанс ярдәме  алган гражданнар янында булып кайтты.

Кичә Яшел Үзәннең халыкны эш белән тәэмин итү үзәге күчмә офис белгечләре Молвин авыл җирлегендә булып кайтты.