июль, 2015 ел
пәнҗешәмбе

Яр Чаллының "Доверие" халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгендә сигезенче номерлы сырхауханә вәкилләре белән очрашу оештырылды.

Лаеш районының "Алтын көз" халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге белгечләре өлкән яшьтәге тәрбияләнүчеләрне Ураза бәйрәме белән котладылар.

Бүген Югары Ослан өлкәннәр һәм инвалидлар өчен интернат-йортына Ак барс банкының куркынычсызлык департаменты директоры Евгений Иванов һәм тәртип идарә башлыгы Рөстәм Шакиров кунакка килделәр.
Кунаклар интернат-йортта тәрбия алучыларга кресло-коляска һәм памперслар тапшырды.

Бүген Түбән Каманың “Веста” гаиләгә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү  үзәге белгечләре җәйге лагерь белән берлектә  “Хайваннар дөньясының күп төрлелеге” дигән чара уздырды.

Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы  предприятие һәм оешма хезмәткәрләренең күп санлы мөрәҗәгатенә җавап итеп,  хәбәр итә.