июль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

24 июльдә Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы каршындагы Иҗтимагый советның чираттагы утырышы узды. Чарада беренче яртыеллык йомгаклары буенча Министрлыкның 2024 елга куелган максатларын һәм бурычларын тормышка ашыру турында фикер алыштылар.

февраль, 2024 ел
чәршәмбе

Бүген 2023 ел йомгаклары буенча Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының гавами формалаштырылган максатларын һәм бурычларын гамәлгә ашыру нәтиҗәләре буенча иҗтимагый фикер алышулар булды.

чәршәмбе

21 декабрьдә Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгында Иҗтимагый совет утырышы узды, анда халыкны сораштыру нәтиҗәләре каралды һәм ведомствоның 2024 елга максатлары һәм бурычлары билгеләнде.

дүшәмбе

2024 елга Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының төп максатлары һәм эш күрсәткечләре өчен ачык онлайн-тавыш бирү тәмамланды.

чәршәмбе

Бүген 2024 елга ТР Хезмәт министрлыгының өстенлекле максатлары һәм бурычлары өчен онлайн-тавыш бирү тәмамлана

октябрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгында Иҗтимагый советның чираттагы утырышы узды. Фикер алышуга чыгарылган мәсьәләләрнең берсе – халык тавыш бирсен өчен 2024 елга ведомствоның иҗтимагый максатларын һәм бурычларын формалаштыру.

июль, 2023 ел
чәршәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы каршындагы Иҗтимагый советның чираттагы утырышы узды. Утырышта Иҗтимагый совет әгъзалары һәм чакырылган экспертлар катнашты.

февраль, 2023 ел
чәршәмбе

Бүген 2022 ел йомгаклары буенча Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының гавами формалаштырылган максатларын һәм бурычларын гамәлгә ашыру нәтиҗәләре буенча иҗтимагый фикер алышулар булды. Мондый уртак чаралар республика министрлыклары һәм ТР Иҗтимагый палатасы тарафыннан беренче тапкыр үткәрелә.

февраль, 2023 ел
чәршәмбе

1 февральдә 2022 елда Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының гавами формалаштырылган максатларын һәм бурычларын гамәлгә ашыру нәтиҗәләре буенча иҗтимагый фикер алышуларга старт бирелә.

апрель, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының 2022 елның беренче кварталында халык алдында формалаштырылган максатларын һәм бурычларын тормышка ашыруга йомгак ясалды.