гыйнвар, 2017 ел
сишәмбе

Бүген В. Г. Тимирясов исемендәге Казан инновацион университеты Бөгелмә филиалы базасында "Эшмәкәрлек фабрикасы" проектының кураторы белән шәһәр халкы очрашты.

Балалы гаиләләргә социаль ярдәм күрсәтү сыйфатын арттыру максатыннан, Татарстан Республикасында 2016 – 2017 елларга балалы гаиләләргә социаль ярдәм күрсәтү нәтиҗәле практикаларын үстерү буенча чаралар комплексы расланды.

Бүген Тәтеш халыкны эш белән тәэмин итү үзәге мобиль офисы Байраш авыл җирлегендә булып кайтты.

Шушы көннәрдә Яр Чаллы "Ышаныч" өйдә социаль хезмәт күрсәтү бүлеге мөдире Татьяна Фассахова "КамАЗ" ҖАҖ ветераннар советы иҗтимагый оешмасы очрашуында катнашты.

Шушы көннәрдә Түбән Кама "Веста" гаилә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү үзәге психологы Наталья Емельянова төркемле дәрес үткәрде.

Кичә Алабуга "Яңа йорт" балалар һәм яшүсмерләр өчен социаль приюты хезмәт коллективының 2016 елның нәтиҗәләре һәм 2017 елга бурычлары буенча җыелышы булып узды.

27 нче гыйнварда Россиядә Хәрби дан көне - Ленинградны фашистлар блокадасыннан тулысынча азат итү көне буларак билгеле.

“Бергә булдырабыз” проектын тормышка ашыру  кысаларында Шатлык приюты карамагындагылар районның төрле оешмаларына экскурсияләргә йөри.