Ютазылыларга 97 вакантлы эш урыны тәкъдим ителде

2017 елның 20 ноябре, дүшәмбе

Узган җомгада, 17 ноябрь көнне, Ютазы халыкны эш белән тәэмин итү үзәге белгечләре вакантлы эш урыннары ярминкәсе уздырды.

Чарада район һәм Октябрьский шәһәренең 9 эш бирүчесе катнашты: «Электросоединитель ААҖ, МУП «Уруссинское предприятие по благоустройству и озеленению», «Уруссинский электромеханический завод» ҖЧҖ, «Уруссу-Водоканал» ҖЧҖ, «Отдел образования Исполнительного комитета Ютазинского муниципального района», ОЗНА г.Октябрьский ААҖ, «Таргин Механосервис» ҖЧҖ Октябрьский ш., «РН-Транспорт» ҖЧҖ Октябрьский. Кадрлар хезмәте 97 вакансия тәкъдим итте.

Вакантлы эш урыннары ярминкәсендә 56 кеше булды, шуларның 15се алга таба эшкә урнашу өчен анкета тутырды. Чара йомгаклары эшкә урнаштыру өчен 5 юнәлеш бирелде.